Demirdöküm-Aden-Emniyet-Ventili
Geçme – Dişli Emniyet Ventili
4 Ağustos 2016
İç Dişli Emniyet Ventili
İç Dişli Emniyet Ventili
4 Ağustos 2016

Geçme Emniyet Ventili

Geçme Emniyet Ventili

 

Geçme Emniyet Ventili Nedir ?

Emniyet ventili bar tehlikesi olan cihazlarda kullanılan bir nevi emniyet çeşitidir. Emniyet ventili gerekli olan bar seviyesinin çeşitli arızalardan dolayı yükseldiği zamanlarda 3 bara gelindiğinde su damlatarak oluşabilecek patlama gibi büyük problemleri ortadan kaldırmak amacıyla üretilmiş olan bir parçadır.

Geçme Emniyet Ventili Arızalanırsa Ne Olur ?

Geçme Emniyet ventili arızalanırsa ürün su damlatmaya başlar tesisat da yükselen basınç kombinin içerisindeki diğer parçalara zarar vermemesi için emniyet ventilinden güvenlik amacı ile su damlatarak tesisat da ki yüksek basıncı dışarıya atar. Su damlatmalarda emniyet ventilinin değiştirilmesi her zaman çözüm üretmemekle beraber 3 barın altında çalışan emniyet ventilleri için kesin çözüm sunar. Emniyet ventili değiştirilmeden önce bar yükselmesinin sebebi bulunmalı daha sonra yetkili kişiler tarafından müdahale edilmelidir.

Geçme Emniyet Ventili Hangi Markalar İle Uyumlu ?

Aim grup olarak üretimini yaptığımız Baymak, Eca, Buderus, Ariston, Baykan ve çeşitli modellere uyumlu Geçme emniyet ventili tamamı Türkiye sermayesi ve işçiliği olarak üretilmektedir .

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Ürün Minimum toptan satın alma adeti 50 Adet’ dir.

Perakende siparişler için tarafımızla telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Fiyat Teklifi İçin info@aimgrup.com adresine mail göndermeniz gerekmektedir. Talep ettiğiniz ürünün kodunu ve adetini belirtmeniz yanıt almanız konusunda hız sağlayacaktır.

Ürünlerimiz 1 YIL süre ile AIM GRUP firması tarafından garanti alında satışa sunulmaktadır. Üretimden kaynaklanan problemle karşılaşılan ürünler yenisi ile değiştirilmektedir.

Yorumlar kapalı.