Eca-Protherm Türbin Okuyucu
Eca – Protherm Türbin Okuyucu
12 Eylül 2016
Ariston Akış Şalteri
Ariston Akış Şalteri
22 Şubat 2017

Demirdöküm Aden Akış Türbini

Demirdöküm Aden Akış Türbinini

Demirdöküm Aden Akış Türbinini

Demirdöküm Aden Akış Türbini

Akış Türbini Nedir ?

Kombilerde bulunan akış türbinleri, kullanıcı kişinin sıcak su talep ettiğinde musluğu açtığı anda kombinin içerisinde dolaşan su sıcak su türbininden geçer ve türbinin içerisindeki pervaneyi döndürür. Pervanenin döndüğünü algılayan sıcak su türbin okuyucusu karta kombinin atleşlenmesi gerektiğini söyler ve kombi ateşlenir bu sayede sıcak su elde edilir. Dolayısıyla kalorifer çalışıyor fakat sıcak su gelmiyor arızasının temel sebebi akış türbinleridir.

Demirdöküm Aden Akış Türbini İmalatı Hakkında Bilgiler

Ürünümüz 2017 Yılında imalat listemize girerek toptan ve perakende fiyatlarda büyük indirim ile satışa sunulmaktadır. Demirdöküm Aden Akış Türbini 1. sınıf plastikten üretilmekte siz değerli müşterilerimizin tarafına poşetlenmiş, barkod’lu ve satışa hazır halede sunulmaktadır.

Demirdöküm Aden Akış Türbini Toptan

Demirdöküm Aden Akış Türbini Hangi Cihazlar İle Uyumlu ?

Demirdöküm Aden Akış türbini genel olarak aden diye tabir edilse de bir çok cihaz ile uyumludur. Baykan, Arçelik, Beko, Baymak, ve daha bir çok kombi markası ile uyumlu olan bu ürünümüzü şimdi ücretsiz kargo ve indirimli fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz.

Demirdöküm Aden Poşetli Akış Türbini

Demirdöküm Aden Toptan Ve Perkande Fiyatları ?

Ürünlerimizin toptan ve perakende fiyatları için info@aimgrup.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Ürünlerimizin fiyatları adet miktarına göre değişim göstermektedir. Mail attığınız tarihden 2 iş günü sonra tarafınıza fiyatlandırılmış liste aynı mail adresinden gönderilecektir.

Neden Biz ?

Kaliteli yedek parçalarımız sizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmayacak şekilde üretiliyor, her şey düşünülerek ve test edilerek işleme konuluyor. Ürünlerimizin kalitesi ve artan döviz fiyatlarına maruz kalan yedek parçalara yüksek tutarlar ödememek için tamamen Türk yapımı yedek parçalarımızı sizin hizmetinize sunuyoruz.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?

Ödeme yöntemlerimiz arasında, Havale, Eft, Mail Order Ve E – Ticaret sistemimizden ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Mail order ve kredi kartınızla 12 taksite kadar ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Kargolama Yöntemleri Nelerdir ?

Ürünümüzü tüm Türkiye’ye 20 adet ve üzerinde Sürat kargo aracılığı ile ücretsiz olarak gönderimini sağlamaktayız. Yurt dışı siparişlerinde ise alıcı kişinin talebi doğrultusunda ambar vs yöntemlerle gönderim sağlanmaktadır.

Yurt içi siparişlerinizi aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sürat Takip

 

 

 

Aim Grup Kombi Yedek Parça İmalat Ve Satış Hizmetleri Siz Değerli Müşterilerine Daha İyi Hizmet Sunabilmek İçin Günden Güne İmalatlarını Arttırmaktadır.

Yorumlar kapalı.